Nowy sezon!

Wskakuj z nami!

Sprawdź grafik zajęć!

Dołącz do nas!

Sezon 2023/2024

 


Warsztaty

24.06 - 28.06.2024
08.07 - 12.07.2024
05.08 - 09.08.2024
26.08 - 30.08.2024

Obóz letni

23.07 - 29.07.2024

Ferie - półzimowisko!

22.01 - 26.01.2024

29.01 - 02.02.2024

Aktualności

Zapisy na sezon 2023/2024!

10-08-2023

Wystartowały zapisy na nowy sezon! Zapisz się już teraz w zakładce "zajęcia"

Majówka 2023

02-05-2023

1, 2, 3 maja zajęcia gimnastyczne są odwołane!

Przerwa Świąteczno-Noworoczna

22-12-2022

Przerwa Świąteczna 24.12.22 - 01.01.23

Baw się i rozwijaj!

Rekomendacje

Mój syn uczęszcza na zajęcia zaledwie
miesiąc i potrafi już salto. Jestem pod wrażeniem

Rafał, tata Patryka

Pełen profesjonalizm!

Kasia, mama Jakuba

Instruktorzy zawsze serdeczni,
pomocni i uśmiechnięci

Michał, tata Alicji

Róbcie dalej to co robicie,
bo wychodzi Wam to świetnie

Krzysztof, tata Gabrysi

Najlepsze zajęcia gimnastyczne dla dzieci w Olsztynie

Anna, mama Liliany

Moje dzieci z utęsknieniem wyczekują na te zajęcia

Beata, mama Kasi

Zabawa, aktywność i nauka.
Niesamowita atmosfera i świetni instruktorzy

Bartosz, tata Aldony

Moje dzieci uwielbiają gimnastykę
w Centrum Zajęć Ogólnorozwojowych

Dominika, mama Bartka

O nas

Centrum Gimnastyczne jest firmą działającą na olsztyńskim rynku od 2001r. pod nadzorem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, której priorytetem jest zadbanie o wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny Państwa dzieci.

asza firma specjalizuje się w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych z elementami gimnastycznymi i akrobatycznymi. Głównym celem naszych zajęć jest harmonijmy rozwój ciała jak i osiągnięcie sprawności fizycznej dziecka poprzez:

  • ćwiczenia ruchowe,
  • zwinnościowe,
  • gibkościowe,
  • skocznościowe oraz rozciągające. 

Centrum Gimnastyczne od wielu lat współpracuje ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego pomagając jej odkrywać i wspierać indywidualne zdolności oraz sportowe talenty.

Podczas gdy jedne dzieci wykorzystują swój talent i umiejętności w dążeniu do stania się profesjonalnymi gimnastykami, inne, trenują ponieważ zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie swojego poziomu sprawności fizycznej sprawia im przyjemność. Najbardziej utaletowanym dzieciom pomagamy rozpocząć profesjonalną przygodę ze sportem, umożliwiając im w późniejszym etapie szkolenia podjęcie nauki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie.

Grażyna Grudzień

Była zawodniczka kadry narodowej Polski w gimnastyce sportowej. Trener w Olsztyńskim Klubie Sportowym STOMIL, TGS-SMS oraz w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Trener przygotowania motorycznego w taekwondo WTF w klubie START Olsztyn, trener Kadry Narodowej kobiet na równoważni. Trener gimnastyki sportowej z 30 letnim stażem pracy z dziećmi i młodzieżą. Swoją  pasją  i zaangażowaniem do gimnastyki zaraża młode pokolenia. Wychowała wiele znakomitych zawodniczek - medalistek Mistrzostw Polski i Kadry Narodowej.

więcej...

Aneta Rymian

Certyfikowany instruktor Fitness, Nowoczesnych form gimnastyki oraz Taekwondo WTF (1 Dan). Swoją przygodę z gimnastyką rozpoczęła w wieku 4 lat i kontynuuje ją do dziś. Złota medalistka w klasie młodzieżowej, srebrna medalistka na poręczach w klasie III oraz brązowa medalistka na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie jak również Uniwersytetu Gdańskiego oraz SWPS o kierunku filologia angielska. Od 2007r. prowadzi zajęcia gimnastyczne dla dzieci oraz zajęcia akrobatyczne dla młodzieży na specjalistycznych ścieżkach powietrznych AirTrack.

więcej...

Aneta Hintz

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na Wydziale Wychowania Fizycznego. Instruktor fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Była zawodniczka Kadry Narodowej w gimnastyce sportowej. Mistrzyni Polski w wieloboju. Wielokrotna złota medalistka na równoważni, ćwiczeniach wolnych oraz na poręczach. Instruktor w Centrum Gimnastycznym od 2013r. Do dnia dzisiejszego nieprzerwanie prowadzi zajęcia gimnastyczne dla dzieci i młodzieży.

więcej...